portal osiedli, dzielnic i miast

Gdynia Dąbrowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wybory do RM 2010 » Forum » Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 0:45    Temat postu: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Oddział Poczty Polskiej na Dąbrowie to problem znany wszystkim mieszkańcom. Obsada okienek obsługujących dzielnicę jest zbyt mała, kolejki sa bardzo uciążliwe. Oddział Poczty już w latach 80-tych przygotowany był do obsługi przez 5 okienek. Obecnie po 20 latach, gdy dzielnica posiada 3 krotnie wiecej mieszkańców czynne są 2 w porywach 3 okienka.
Pytanie: Czy Rada Dzielnicy Dąbrowa zwracała się do Poczty Polskiej z prośbą o zwiększenie stanowisk do obsługi mieszkańców? Czy podjęła inne działania aby mieszkańcy nie stali przed okienkami w 2-u godzinnej kolejce po odbiór listów, paczek i przekazów?
Marcin N
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 27, 2007 22:33
Posty: 96
Skąd: Waniliowa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 1:23    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Zwracała sięSmile Poczta otworzyła dodatkowy punkt obsługi pocztowej na ul. Paprykowej 12. Szkoda, że tak mało ludzi o tym wieSmile

Proszę o więcej pytań, bo wtedy więcej czasu zajmuje Pani wypisywanie głupot w internecie i nie ma Pani czasu na kampanię. Pani sąsiedzi też się skarżyli jak u nich ostatnio byłem, że niby Pani startuje, ale nawet ich Pani nie odwiedzi.
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 11:46    Temat postu: Ajencja

Poinformuję pana radnego, że jest to ajencja, czyli działalność gospodarcza osoby fizycznej. Pan radny wszystko wie, więc nie będę pana informowała co to jest działalność gospodarcza i jakimi prawami się kieruje. Powtarzam, nie jest to oddział Poczty Polskiej tylko ajencja.
*Ajencja - prowadzenie działalności na zasadzie dzierżawy od jakiejś firmy, często na dostawę dla niej towarów zbieranych w terenie.
Informację mogła rada dzielnicy przekazać do gazetki dzielnicowej. Może warto zainteresować się w jaki sposób jest rozdzielana korespondencja i pomóc mieszkańcom, bo bywa, że najpierw gonią na pocztę a stamtąd kierowani są do ajencji. Tyle moich podpowiedzi.
Marcin N
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 27, 2007 22:33
Posty: 96
Skąd: Waniliowa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 20:12    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

A świadczy usługi pocztowe czy nie?Smile
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 0:56    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

"Zwracała się Poczta otworzyła dodatkowy punkt obsługi pocztowej na ul. Paprykowej 12"

Kłamie pan radny czy nie?
gdynianin2007 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 12, 2007 7:40
Posty: 135
Skąd: gdynia

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 8:22    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Ja widzę,że pani Kalinowska przypomniała sobie o istnieniu forum dopiero gdy wybory za pasem i nagle stała się hiper aktywna w końcu trzeba dorwać się na stołeczek po tylu latach posuchy,a gdzie pani była przed zbliżającymi się wyborami?....dopiero teraz nagle się pani pojawiła,dziwny zbieg okoliczności nieprawdaż?

Po 2 to jest forum osiedlowe a nie forum polityczne więc,jeśli nie skończy się spam polityczny typu "kto co zrobił,a kto co nie zrobił"zwrócę się do admina o usunięcie wszystkich wątków z ostatniego czasu związanych z polityką.

To nie jest targ wyborczy,i to mówie do wszystkich nie róbcie syfu politycznego to forum osiedlowe.

Cytat użytkownika "Paprtkowa"
Cytat:
Czy forum osiedlowe musi być zaśmiecane tak jak przystanki i słupy trakcyjne bezsensownymi sloganami?


Dokładnie się zgadzam nie dość,że marnotrawiony jest papier na te durne slogany i te wszystkich usmięchnięte fałszywo facjaty,do tego jest to syf nie z tej ziemi zaśmiecone całe miasto i jeszcze długo takie będzie,po wyborach niektórym jak co roku nie będzie się chciało swoich plakatów usuwać.

Jeszcze jeden pier....temat polityczny na tym forum a zgłaszam to do admina.
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:39    Temat postu: Do pana 2007

Żałosny jesteś koleś, czytaj też ze zrozumieniem, żaden mój post nie ma nic wspólnego z polityką. Utwierdzam pana radnego, że niewiele wie o dzielnicy i tyle.
gdynianin2007 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 12, 2007 7:40
Posty: 135
Skąd: gdynia

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:23    Temat postu: Re: Do pana 2007

opozycja napisał:
Żałosny jesteś koleś, czytaj też ze zrozumieniem, żaden mój post nie ma nic wspólnego z polityką. Utwierdzam pana radnego, że niewiele wie o dzielnicy i tyle.


Typowy polityk Laughing i pomyśleć,że taki osoby mają reprezentować społeczeństwo

A utwierdzac może pani sobie radnego w prywatnych wiadomosciach a nie na forum które nie jest od tego
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:53    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Szanowny panie, proszę przeczytać regulamin tego forum - to po pierwsze. Po drugie -jakim prawem ma pan decydować kto i jakie sprawy może poruszać na tym forum? Zadaję pytania, bo jestem ciekawa jak rada dzielnicy reagowała na sprawy mieszkańców. Mam swój nick, nie podpisałam się ani razu imieniem i nazwiskiem tak jak pan i śmiać mnie się chce, że przyporządkowano tego nicka do Kalinowskiej, chyba dlatego że brzmi opozycja. Mogę być nawet Kalinowską, bo to baba z jajami, których wam brak.
Marcin N
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 27, 2007 22:33
Posty: 96
Skąd: Waniliowa

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 20:37    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

OK macie rację. Wybory są wszędzie i możemy porozmawiać na ten temat, natomiast dyskusja tutaj z "opozycją" jest po prostu tylko pyskówką i nie ma żadnego powodu żeby ludziom zaśmiecać tym forum. Jeśli Pani Kalinowska ma jeszcze jakieś uwagi to zapraszam na priv. Pozdrawiam i przepraszam all.
Chinczyk 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Czw Wrz 11, 2008 17:34
Posty: 47
Skąd: Gdynia - Columbus

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 22:30    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Panie Marcinie
Jeśli mogę, to również pozwolę sobie skierować pytanie w Pańską stronę Wink
Czy jest Pan na 100% pewien, że osobą kryjącą się pod nickiem 'opozycja' jest p. Jolanta Kalinowska?
Jeśli tak, to ta osoba na pewno nie zasługuje na mój głos. Wolę wybrać chociażby babę bez jaj, która będzie potrafiła załatwić sprawy dzielnicy w sposób inteligentny, spokojny i wyważony, a nie osobę, która próbuje załatwiać cokolwiek krzykiem i wrzaskiem.
Pozdrawiam

Pani opozycja
Dość znany angielski poeta, William Shakespeare, rzekł kiedyś "puste naczynia robią najwięcej hałasu".
Pod Pani rozwagę
Pozdrawiam
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 23:41    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność.
Marcin N
Stały bywalec


Dołączył: Wto Lut 27, 2007 22:33
Posty: 96
Skąd: Waniliowa

PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 1:01    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Chinczyk napisał:
Czy jest Pan na 100% pewien, że osobą kryjącą się pod nickiem 'opozycja' jest p. Jolanta Kalinowska?
Wie Pan bardzo śmieszna sytuacja - pewnego dnia przychodzi do mnie przyjaciel i mówi, że Jolanta Kalinowska chodzi po całej dzielnicy i rozpowiada niestworzone rzeczy na mój temat i jeszcze jednego kandydata z innej listy (tej głównie biorącej Wink ). 5 minut później wszedłem na forum dzielnicy i zobaczyłem, że dokładnie te same rzeczy opisuje osoba która chwilę wcześniej zarejestrowała się pod nickiem "opozycja". No i poza tym pasują niektóre cechy charakteru, pasuje również to, że kampania Pani Kalinowskiej od lat koncentruje się na obrażaniu kontrkandydatów w Internecie, no i jeszcze może to, że Pani Kalinowska wkleja tutaj swoje "pisma", które raczej nie są tak powszechnie znane zwłaszcza że te wklejone pochodzi chyba sprzed roku jak nie dalej.
"Opozycja" nigdy nie zaprzeczyła moim sugestiom że jest to Pani Kalinowska, ale myślę, że tak na 99% to jest pani Jolanta, którą serdecznie pozdrawiam Smile
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 11:09    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Chinczyku, masz na swoim koncie 8 wypowiedzi od 11.09.2008 r , uaktywniłeś się od 5.11.2010. Czyżby pan Nowicki wystawił swój drugi nick dla ratowania swojej osoby poprzez zastosowanie aroganckich wypowiedzi, bo jemu nie przystoi? Wcześniej używając tego nicka szkalował pan naszego PROBOSZCZA? Panu nie wypadało co? Taka miła minka.....


Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Wto Lis 09, 2010 22:32 : Pytanie nr 1 do adminów/moderatorów
Szanowni Zarządcy Forum
Chciałbym się dowiedzieć czy forum jest miejscem prowadzenia kampanii politycznej?
Jeśli nie, prosiłbym o blokowanie/usuwanie tematów o takiej tematyce.
Pozdrawiam
Temat: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Wto Lis 09, 2010 22:30 : Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego
Panie Marcinie
Jeśli mogę, to również pozwolę sobie skierować pytanie w Pańską stronę
Czy jest Pan na 100% pewien, że osobą kryjącą się pod nickiem 'opozycja' jest p. Jolanta Kalinowska?
Jeśli t ...
Temat: Pytanie nr 3 do radnego Nowickiego.
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Pią Lis 05, 2010 23:08 : Pytanie nr 3 do radnego Nowickiego.
Szanowna Pani opozycja
Naprawdę nie mam ochoty ani czasu, żeby zniżać się do Pani poziomu i wdawać się w bezowocne dyskusje, ale inteligentnym użytkownikom niniejszego forum polecam przejrzenie wypow ...
Temat: Kolejne pytanie do p. Nowickiego
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Pią Lis 05, 2010 22:54 : Kolejne pytanie do p. Nowickiego
Podzielam opinię użytkownika gdynianin2007. Naprawdę są ważniejsze sprawy do załatwienia na osiedlu niż zabawa farbkami na ulicach. Jeżdżę ulicą Rdestową przez całą długość co najmniej 2 razy w tygodn ...
Temat: Kolejne pytanie do p. Nowickiego
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Czw Lis 04, 2010 22:24 : Re: Kolejne pytanie do p. Nowickiego
pasa rodzdzielajacego jezdnie na ulicy Rdestowej?
Zastanawiam się jak można NAMALOWAĆ pas rozdzielający jezdnie. Z tego co mi wiadomo jezdnie zwykle rozdzielone są pasem zieleni, który jest dość trud ...
Temat: No nie wiem gdzie to jest?
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 19:38 : No nie wiem gdzie to jest?
O! Tutaj!
http://maps.google.com/maps?q=54.462222,+18.451535&num=1&sll=54.51889,18.530541&sspn=0.103689,0.256119&ie=UTF8&ll=54.462405,18.451774&spn=0.005824,0.01929&z=16&a ...
Temat: proboszcz
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:14 : Re: proboszcz
Czy to prawda, że bywa niemiły i robi problemy?
Tak

Temat: Poprawa bezpieczeństwa na Dąbrowie ... ?
Chinczyk
Forum: Dąbrowa - sprawy dzielnicowe Wysłany: Czw Maj 14, 2009 19:40 : Poprawa bezpieczeństwa na Dąbrowie ... ?
Moim zdaniem na przejściu dla pieszych przy przystanku Anyżowa powinny stanąć światła. I przydałoby się przejście dla pieszych gdzieś przed skrzyżowaniem Nowowiczlińskiej z Miętową, np. przy końcu bud ...
opozycja 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lis 02, 2010 0:11
Posty: 46
Skąd: Gdyni

PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 11:22    Temat postu: Re: Pytanie nr 5 do radnego Nowickiego

Panie Nowicki, pisma pani Kalinowskiej otrzymaliśmy w sprawie szczurów już dawno, były rozwieszone też na klatkach schodowych. Jest z nami w kontakcie mailowym i telefonicznym. Napisałam wcześniej, że mogę być Kalinowską. Przez szkalowanie jej osoby wychodzi wasza buta i arogancja. Panowie słoma wam z butów wystaje. Pan panie Nowicki nie ma pojęcia na temat spraw związanych z Dąbrową, jest pan typowym partyjnym aparatczykiem oderwanym od rzeczywistości.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama